Robobloq Qoopersprint

250.00Sis. KM

Tootekood

qoopers

Robobloq Qoopers on sobilik vanusele 10+

Mis on roheline ja armas? Konn? Seda nüüd kindlasti. Aga ka Robobloqi Qoopers robot on roheline ja armas. Ta ei ole ainult armas, vaid tänu alumiiniumist detailidele on see ka tugev robot koos parajalt suure LED-maatriks ekraaniga.

Joonista sinna rõõmus nägu või hoopis kaks suurt silma, või sootuks midagi muud! See robot on suuteline sõitma nii ratastel kui ka liikuma roomikutel.

•  Töötab 6x AA patareidega.

Võtad välja oma Androidiga tahvelarvuti millel on Bluetooth 4.0 või uuem, laadid rakenduse alla, avad ehitusjuhendid, otsid komplektist üles kruvikeeraja ja pisikese mutrivõtme, millega ehitad roboti valmis – umbes 45 minutiga on Sul robot kokku pandud.
Seejärel kirjutad koodi või juhid robotit nagu puldiautot, Sul on valida kuue, juba tootja poolt välja mõeldud idee vahel. Või lase aga fantaasial lennata ja loo ise midagi täiesti uut 223-st detailist. Programmeerida saad käsuplokkide reana ja kui Sa väga osav oled, võid robotit ka Arduinoga käsutada.

Loo takistusrada ja vaata kuidas Sinu robot sõidab, väldib takistusi, mängib muusikat ja muudab värvi ja vilgutab tulesid.

 

Kogus
Share

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee