Võistluse ülesanne: Looge ainulaadne tehase tootmisliin, mis suudab liigutada tühja teeküünla toorikut läbi põneva marsruudi:

  1. Toorik peab liikuma vähemalt 200 mm otse, tegema vähemalt ühe 90-kraadise pöörde paremale ja seejärel jälle 200 mm otse.
  2. Korruste vaheline liikumine: Toorik peab liikuma esimeselt korruselt teisele, ületades vähemalt 200 mm kõrguse erinevuse.
  3. Lisaväärtuste andmine: Nagu päris tootmisliinis, peab teie loodud liin andma toorikule kolmes punktis lisaväärtust. Olgu see siis midagi loomingulist, nagu limonaadipudeli (tooriku) täitmine limonaadiga, sildistamine või korgistamine.

Tiimid: Ootame neljaliikmelisi meeskondi, kus igaüks saab panustada oma oskustega.

Aga millest ehitada?
Võite kasutada erinevaid materjale nagu papp, paber, puu ja metall ning tehnoloogilisi abivahendeid nagu mootorid ja robotid. Ärge kartke olla loomingulised ja lasta fantaasial lennata!!

****

Kuidas esitada oma töö esitada?
Tehke oma töötavast tehaseliinist kuni 4minutiline video, mis näitab, kuidas teeküünla toorik läbib kogu teie tootmisliini. Kirjeldage lühidalt ka oma tootmisliini, tööprotsessi ja tööde jaotust.

:star2:See on suurepärane võimalus näidata oma insenerioskusi, meeskonnatööd ja loovust! :star2:

:female-construction-worker::male-construction-worker: Valmistuge ehitama, katsetama ja avastama! :male-construction-worker::female-construction-worker:

 

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee