Missioon

Meie missiooniks on täiendada Eesti laste haridusteed kasutades selleks eakohaseid õppevahendeid. Lastele tuleb anda juba väga noores eas võimalus luua, testida ning mängida tehnikaga. Laste noores eas teevad nende eest selle valiku vanemad. Aga see valik annab neile võimaluse tehnikavallas jätkata ning tulevikuks valmistuda.

Paarikümne aasta pärast on tõenäoliselt 70 % praegustest töökohtadest kadunud või muutunud. Lapsi pole võimalik koolitada spetsialistiks, sest meil endilgi puudub teadmine, milliseid spetsiifilisi teadmisi selleks vaja on. Küll aga saame arendada mõtlevaid inimesi, kes oskavad küsida küsimusi, lahendada probleeme ning tulla toime uudsete olukordadega.

Mida me teeme?

Me kasutame LEGO Education roboteid ja algkoolile arendatud komplekte, et muuta matemaatika, ema- ja võõrkeele õppimine laste jaoks tähenduslikuks. Need komplektid ei asenda õppekavasid vaid täiendavad neid.

Lisaks on Eestis töötatud välja palju materjale robotite huviringides kasutamiseks. Samuti organiseerime FIRST LEGO League võistlussarja ning teeme koostööd ROBOTEXI meeskonnaga. Soovime, et tehnikaalased huviringid oleks sama kättesaadavad, kui spordi- ja tantsutrennid.

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee