1. Müügitingimused kehtivad robomiku.ee-st kaupade ostmisel.
  2. Ostu-müügileping tellitud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist kliendi poolt ja tellimuse kinnituse või arve saatmist RoboMiku poolt.
  3. E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde ja tellides lisandub sellele juurde transpordikulu. Tellimused, mille maht on tavahinnas 150€, on Robomiku e-poes tasuta transpordiga.
  4. RoboMiku jätab endale õiguse teha kauba hindades korrektuure teavitades sellest koduleheküljel hindade uuendamisega.
  5. Arve tasumisega kinnitab klient, et on tutvunud ja nõustunud RoboMiku e-poe müügitingimustega ning poolte vahel on sõlmitud müügileping.
  6. Tellitud kaup toimetatakse kliendile väikepakkide puhul DPD pakiautomaati või kulleriga, kes toimetab paki tellimusel märgitud aadressile.
  7. Tellitud kaupa on kliendil õigus tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema rikkumata ja originaalpakendis. Kauba ümbervahetamisel tuleb kliendil tagastatava kauba juurde märkida, millise toote soovite ümber vahetada. Selleks on meil olemas garantiivorm: https://www.robomiku.ee/tugi/garantii-vorm/
  8. Tagastatud kaupa saab vahetada teise kauba vastu või kui klient vahetamist ei soovi ning sellest on kirjalikult Robomiku esindajat teavitatud ja kaup on jõudnud meie lattu, siis tagastatakse kliendile raha 3 tööpäeva jooksul. Kauba tagastamise kulud kannab klient.
  9. Kauba tagastamise kulud kannab Estrotech OÜ (robomiku.ee) juhul, kui saadetud kaup on kahjustustega, mida polnud võimalik välisel vaatlusel tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või ei vasta tellimuses olevale tootele.
  10. Kõikidel toodetel on 2-aastane pretensioonide esitamise aeg, mis kehtib ainult koos ostuarvega. See ei kehti see juhul, kui kauba defekt on tingitud toote valest kasutamisest, hooldusjuhendi või kasutusjuhendi eiramisest või toote loomulikust kulumisest. NB! Akudele kehtiv pretensioonide esitamise aeg on 6 kuud.

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee