Tale-Bot proprint

200.00Sis. KM

Tootekood

tale_bot_pro

Tale-Bot on uus ekraanivaba õpperobot.
Sobilik vanusele 3+
Tale-Boti programmeerimine käib seljal olevatest nuppudest. Sisestatud liigutustest saab ülevaate indikaatortuledes nende nuppude kohal, mille tulede värv vastab nuppude värvile. Eredamalt põleb seda värvi tuli, mida robot parasjagu täidab, mis omakorda teeb programmi jälgimise hõlpsamaks.
Tale-Boti saab sisestada korraga kuni 256 käiku. Valesti läinud käigu või terve programmi saab punase X nupuga kustutada, et parandada viga või alustada uut ülesannet.
Tale-Botile saab sisestada ka korduseid, et läbida keerukamaid labürinte või joonistada kujundeid. Samuti saab panna roboti tantsima. Joonistada saab 1 või 2 markeriga korraga, sealjuures saab joonistada ka ringi.
Komplekti kuuluvad interaktiivsed väljakud on robotile tuttavad ja ülesannete käigus räägib robot, mida ta põhja all oleva anduriga nägi või kuhu edasi minna. Olemas on ka loovülesandeid, kus kasutajal on võimalus vabaks teekonnaks interaktiivväljakute või –kleebistega.
Tale-boti robotisse sisseehitud mikrofoni vahendusel saab salvestada kuni 30s pikkuseid heliklippe, viimast salvestist ka duplikeerida. Korraga saab salvestada kuni 256 heliklippi. NB! Heli säilib kuni roboti väljalülitamiseni. Kõik see annab head võimalused keeleõppeks eelkõige lasteaed-algkoolides.
Komplekti kuulub: Tale-Bot robot, 2 roboti kätt, 2 LEGO Duplo ehitusklotsi, millel on ka markeriava, 2 tiiba, USB-C laadimiskaabel, 2 pestavat markerit ja roboti kasutusjuhend.
Aktiivsuspaketti kuulub: 10 interaktiivset väljakut, millest 2 on tühja väljakut meelepäraseks teema käsitluseks ja loovaks õppektööks, 32 käsukaarti, 3 roboti paberümbrist, kleepsualbum koos 98 interaktiivse kleebisega. Väljakud on lamineeritud ja vastupidavad.

Robomikust tellides saate Tale-Boti mis räägib eesti keeles! Vajadusel saame pakkuda ka ingliskeelseid roboteid.

Eesti helindusega Tale-Bot on autoriõigusega kaitstud. Helinduse muutmine, kopeerimine ja levitamine ilma Robomiku loata ei ole lubatud! Eestikeelne Tale-Bot on valminud koostöös Lasteklubiga Väike Päike.

Soovitame ära vaadata Tale-Boti videoklipi. Eestikeelne toodet tutvustav video on valminud koostöös Lasteklubiga Väike Päike.

 

 

 

 

Kogus
Share

Esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

 


Estrotech OÜ Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708. Viies uks. +372 51 46 091 pood@robomiku.ee