previous
next
Steam-Lab-Classroom-2-768×415 2.2 JG_OR12885-1 (1) Pick-and-Place-21 3D-PRINTER-300×265 MONITOR-300×264

STEAM Lab – õppekomplekt klassileprint

40,000.00Sis. KM

Tootekood

steam_lab

STEAM labor on toode, mis täidab terve kooli vajaduse tehnoloogia õpetamisel.

Viimase 5 aasta jooksul on tehnoloogia areng toonud kaasa suuremaid edusamme tehisintellekti, virtuaal- ja liitreaalsuse, autonoomsete sõidukite, 5G-tehnoloogia ja nutiseadmete valdkondades. STEAM -õppe kaudu on õpilastel võimalik õppida programmeerimist, robootikat, 3D-printimist, virtuaal- ja liitreaalsust ja palju muud. Laborid on loodud selliselt, et pakkuda õpilastele inspireerivaid ja interaktiivseid õpikogemusi igas ainetunnis.

Meie labori peamised seadmed: Shape Robotics Fable robotid, ClassVR virtuaalreaalsuse peaseadmed, Craftbot 3D printerid ja Samsung Flip ekraanid, annavad õpilastele võimaluse kogeda praktilist ja loomingulist õppimist. Õpilased saavad programmeerida roboteid, kogeda virtuaalseid maailmu, disainida ja printida oma projekte ning palju muud.

Meie STEAM labori terviklahendus on loodud selleks, et muuta õppimine põnevaks ja motiveerivaks kogemuseks. Meie innovatiivsed seadmed annavad õpilastele võimaluse uurida erinevaid valdkondi ning arendada oma tehnoloogiaalaseid oskusi.

Shape Robotics Fable robotid võimaldavad õpilastel õppida programmeerimist, loodusaineid ja robootikat. Fable robotid on modulaarsed ja interaktiivsed, võimaldades õpilastel luua erinevaid roboteid ja programmeerida neid vastavalt vajadusele.

ClassVR virtuaalreaalsuse peaseadmed. Peaseadmete sisu on spetsiaalselt loodud hariduslikeks eesmärkideks ja see sisaldab interaktiivseid õppevideoid, 360-kraadiseid pilte ja videoid. Lisaks võimaldab ClassVR portaal õpetajatel luua oma sisu ja kohandada seda vastavalt oma õppekava ja õpilaste vajadustele. Peaseadmete sisu on kättesaadav erinevatele ainevaldkondadele, sealhulgas bioloogiale, geograafiale, ajaloole, matemaatikale ja paljudele teistele valdkondadele, et rikastada õpilaste õpikogemust.

Craftbot 3D-printerid võimaldavad õpilastel kujundada ja printida oma projekte, mis tähendab, et nad saavad oma loomingulist poolt näidata ning samas ka õppida disaini ja inseneriteaduse põhialuseid. Valikus erinevad mudelid.

Samsung Flip interaktiivne tahvel, mis võimaldavad õpilastel suhelda, jagada ja koostööd teha oma ideede ja projektidega. Ekraanid on intuitiivsed ja lihtsasti kasutatavad, mis muudab meie laboris õppimise veelgi nauditavamaks.

Näidis STEAM labor:
15x Fable Explore
15x Fable Go
2 erinevat 3D printerit
2 klassikomplekti VR prille koos aastase litsentsiga
Samsung Flip interaktiivne tahvel

 

STEAM labori lõplik hind sõltud toodete kogusest ja mudelitest. Võimalus on tooteid asendada või lisada, näiteks asendada virtuaalreaalsus Makeblock laserlõikuriga või interaktiivne tahvel Nureva® XT standard helisüsteemiga.

Huvi korral kirjuta ja kalkuleerime täpse hinna vastavalt Teie kooli vajadustele!

 

Kogus
Share

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee