Allahindlus!
previous
next
45345_prod_02 45345_model_u3l3_02 45345_model_u3l6_01 45345_model_u5l4_02 45345_moddetail_01 45345_moddetail_04 45345_model_u1l5_02 45345_model_u2l6_02 45345_moddetail_11 45345_model_u2l3_02

LEGO Education Spike Essential baaskomplektprint

399.00 319.20Sis. KM

Tootekood

45345

Sobilik vanusele 6+.

Sisaldab 449 elementi.

LEGO® Education SPIKE ™ Essential on alghariduse ainetevaheline STEAM-lahendus. SPIKE Essential kaasab õpilasi STEAMi kontseptsioonide praktilisse uurimisse, aidates samal ajal kaasa kirjaoskuse, matemaatika ja sotsiaal-emotsionaalse arengule. Standarditele vastavad õppekavad kasutavad lugude jutustamise kaudu probleemide lahendamiseks igapäevaseid teemasid, erinevate isiksustega seotud minifiguure ja tuttavaid LEGO® ehituselemente.

SPIKE Essential koosneb klassiruumi klotsikomplektist, mis sisaldab laias valikus LEGO® elemente ja intelligentset riistvara, koos intuitiivse rakendusega SPIKE ™, millega on kaasas valik ühikuplaane ning ulatuslik võrgu- ja rakendusesisene tugi.

SPIKE Essential toetab õpilasi ja pakub tugevaid STEAM -i õpitulemusi, arendades nende STEAM -i teadmisi ja praktikaid ning 21. sajandi oskusi.

 

LEGO® Education SPIKE ™ Essential on osa LEGO® õppesüsteemist ja tagab õppimise edenemise aasta -aastalt, alustades algklassidest kuni ülemiste põhikoolini välja. Järjepidev üksuste struktuur loob tugeva aluse hõlpsaks keskhariduse omandamiseks ja täiustatud õppimisvõimaluste jaoks SPIKE ™ Prime abil.

LEGO® õppesüsteem on intuitiivne, kõikehõlmav ja hästi kohandatav praktiline õppesüsteem. See kinnitab õpilaste oskusi ja muudab nad enesekindlaks kogu elu õppijaks, andes neile piiramatud võimalused praktiliseks ja mänguliseks STEAM-i õppimiseks.

 

LEGO® Education SPIKE ™ Essential ühendab standarditele vastavad õppekavaüksused, värvilised LEGO® elemendid, lihtsa kodeerimise ja intelligentse riistvara. STEAM -õppeüksustega on kõik õpilased täielikult kaasatud, kuna kõik on hõlpsasti kohandatav mis tahes õpikeskkonnaga, muutes teie ja teie õpilaste alustamise ja õppimise alustamise kiireks ja lihtsaks.

 

Looge kaasahaaravaid interaktiivseid mudeleid, ühendades intelligene kontroller, mootorid, valgusmaatriks- ja värviandur – et STEAMi kontseptsioonid ellu äratada.

 

LEGO® Education SPIKE ™ Essential õppekavad on kujundatud mängulisel narratiivipõhisel probleemilahendusel, millel on seotud teemad, mis võivad noortest õpilastest arendada iseseisvaid STEAMi mõtlejaid.

LEGO® Education SPIKE ™ Essential sisaldab 5 üksust, mis keskenduvad riiklikele standarditele nii alg- kui ka põhikooli klassides. Iga üksus koosneb seitsmest kuni kaheksast 45-minutilisest õppetunnist, millele lisanduvad iga tunni jaoks keelekunst ja matemaatika laiendid. See on kokku 50 tundi sisu!
Iga tunni ajal teevad õpilased oma eakaaslastega koostööd tehes ajurünnakuid ja arendavad katse -eksituse meetodil loomingulisi lahendusi.

 

Kasutades rakendust LEGO® Education SPIKE ™ kogevad õpilased intuitiivset kodeerimist. LEGO® Education SPIKE ™ Essential abil saavad õpilased edasi liikuda algkooli alumisest kuni ülemise astmeni, järgides plokkidel põhineva kodeerimise liikumist ikooniplokkidest Scratchil põhinevateks sõnaplokkideks. See pakub eakohastele ja oskustele vastavaid tööriistu nende kodeerimisoskuse arendamiseks.

 

LEGO® Education SPIKE ™ Essential laiendab oma loomingulist vaimu väljaspool klassiruumi robootikaringidele, huvikoolidele. STEAM -programmid on õpilastele väga motiveeriv ja kaasahaarav viis oma teadus- ja tehnoloogiaoskuste arendamiseks ja demonstreerimiseks. Need programmid aitavad õpilastel õppida koostöö-, koostöö- ja meeskonnatööoskusi, mida neil on vaja muutuva tööjõu osas silma paista.

 

LEGO® Education SPIKE ™ Essential on täielikult toetatud veebipõhise juhendi või hõlbustatud professionaalse arengu koolitusprogrammiga, mis võimaldab õpetajatel õppida, harjutada ja omandada pädevusi, mis on vajalikud täieliku SPIKE Essential õpitulemuse saavutamiseks.

Õpetajad osalevad aktiivselt selles kogemuslikus isikupärastatud professionaalses õppimisprogrammis, mille eesmärk on luua tugev ülekantavate juhendamisoskuste ja -strateegiate kogum, mis soodustab õpilaste edu ja hõlbustab praktilist, mängulist STEAM-i õppimist.

 

 

Kogus
Share

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee