previous
next
9686_713x380_MainProduct 9686_2 9686

Lihtsad motoriseeritud masinadprint

350.00Sis. KM

Tootekood

9686

Tootekirjeldus

Komplektis sisaldub valik klotse, mille abil saab uurida ehitamisdisaini kõrgema taseme mehhanismide, struktuuride ja jõudude abil.

Kasutades komplekti koos selles sisalduva juhendmaterjaliga saab täiendada õpilaste fundamentaalseid STEM-valdkonna teadmisi lihtsatest ja mootoritega masinatest, struktuuridest ja mehhanismidest.

Tugimaterjalid sisaldavad tunnikavasid, lisategevusi, probleemülesandeid ning juhendmaterjali õpetajale ja õpilase töölehti.

Vanusele 8+

Klotsid

Komplektis on 396 LEGO Technic elementi laia valiku mudelite loomiseks, kattes sealjuures taolisi mõisteid nagu jõud, liikumine, energia ja struktuur. Komplekt on mahutatud tugevasse kasti, milles sisaldub ka sorteerimisalus.

Komplektis sisalduva mootori eesmärk on võimaldada õpilastel ehitada iseliikuvaid masinaid, lisades sellega õpetamisvõimalustele täiesti uue mõõtme.

Peamised õpiväärtused

Õpilased kavandavad mudelid, panevad need seejärel tööle ja vaatlevad töötavaid mudeleid. Nad teevad järeldusi mudeli funktsionaalsuse kohta, kujundavad need ümber ja esitlevad tehtud tööd ka teistele. Mudelid ehitatakse koos, igaüks keskendumas enda osale mudelist, tugevdades seeläbi 21. sajandil vajalikke koostöö – ja suhtlemisoskusi.

LEGO Education III kooliastmes ja gümnaasiumis

Share

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee