70979_tactile-1_jpg_10
previous
next

Blue-Bot programmi käsulugeja lisaplaadidprint

TTS

66.00Sis. KM

Tootekood

KL_lisaplaadid

Blue-Bot’ile ja maastikurobotile sobivad käsulugeja lisaplaadid võimaldavad lisada käsulugejale lisafunktsioone nagu 45° pöördeid ja korduseid. Lapsed saavad nende plaatidega programmeerida Blue-Boti jaoks geomeetrilisi käike ning luua algoritme. Komplektis 25 plaati: 45° vasak x 4, 45° parem x 4, korda algustest x 3, 2x korda x 2, 2x korda x 1, 4x korda x 2, 6x korda x 2, 8 x korda x 2, korda lõppu x 3, paus x 2.

Blue-Bot TacTile Reader ehk programmi käsulugeja on alternatiivne viis Blue-Bot põrandaroboti programmeerimiseks ja silumiseks. Aseta käsuplaadid ritta ja jälgi kuidas Blue-Bot seda programmi pärast alustusnupu vajutamist täidab. Plaate saab laduda nii horisontaalselt kui vertikaalselt olenevalt lapse soovist – lihtsalt keera plaadid ümber ja vajuta “Alusta”.
Blue-Boti ühendamine käsulugejaga on tänu Bluetooth tehnoloogiale imelihtne – lülita Blue-Bot sisse, vajuta lugejal “Ühenda” nuppu ja oota, kuni Blu-Bot roboti silmad muutuvad eduka ühenduse korral siniseks.

Ühel lugejal on 10 plaadi kohta ja samaaegselt saab kasutada kuni 3 lugejat ehk edastada 30 käsku, mis on põnev alternatiiv tahvli kasutamisele. Loo keerukamaid algoritme ja vaata huviga, kuhu Blue-Bot välja jõuab!

Lugeja töötab aku pealt, mida saab USB kaabli kaudu taas laadida.

Komplekt sisaldab: 1 Blue-Bot programmi käsulugejat ja 25 standard käsuplaati.

Mõeldud vanusele alates 3. eluaastast.
Kogus
Share

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee