previous
next
Matata_Lite_1 Matata_Lite_2 Matata_Lite_5 Matata_Lite_4 Matata_Lite_3 Matata_Lite_8 Matata_Lite_7 Matata_Lite_6 Matata_Lite_9

Matatalab Liteprint

200.00Sis. KM

Tootekood

900001-3202

Kes oleks uskunud, et nii väikese roboti tegevust juhib nii palju erinevaid andureid?

Selle robotiga puhkavad silmad ja meeled on ärksad. Varasem kogemus pole tähtis – igaüks saab MatataLab Lite kasutamise kiiresti selgeks.

Vanusele 3+

Ärge laske end tema suurusest petta – ta on väga võimekas! Roboti riistvaras on peidus: IR-, heli-, valguse-, värvi-, güro-, ja puuteandur.

Kasuta Robomiku erinevaid MatataLab õppeväljakuid või meisterda ise ja kasuta robotit ka õppetegevustes. See robot ei ole lihtsalt puldiauto.

MatataLab Lite robotit saab juhtida kolmel erineval viisil:

a) Kontrollrežiim

Lapsed saavad väga lihtsalt kontrollida roboti liikumist. Nad saavad õige ruttu aru, et vajutades kontrolleril noole nuppe, ←↑↓→ hakkab robot vastavalt sümbolile ka liikuma ja erinevaid tegevusi tegema, lisaks liikumisele oskab Matatalab Lite veel muusikat mängida.

b) Progerežiim

Kontrolleri kaudu on võimalus sisestada käskude rida. Iga käsk tähistatakse kontrolleri serval olevates LED ribal erinevat värvi, aidates lapsel paremini seostada värve tegevustega. Vajutades Start-nuppu hakkab robot vastavalt eelnevalt programmeeritule liikuma. Värv kontrolleril, põleb erksamalt just selles etapis, mida robot parasjagu teeb. Käike saab sisestada palju (kuni 100 käiku) ja tänu kontrollerile ilmuvatele värvidele on võimalik teha kiire analüüs, leida vajadusel ülesse viga ja teha vigade parandus

c) Andurirežiim

Anduritega on võimalik panna robot reageerima valgusele ja teatud värvidele ning takistustele teel. Muuhulgas saab robotit juhtida tänu güroandurile kontrollerit kallutades kontrolleri kallutamise suunas. Lisaks on võimalik mängida MatataLab Litega heliredelit ja erinevaid lihtsamaid lugusid noot-noodi haaval.

Komplekti kuulub:

• robot
• kontroller
• laadimiskaabel
• silikoonist harjutusmatt koos kolme harjutusvihiku ja kleepsudega
• kasutusjuhend.

NB! Matatalab Lite robotiga saab joonistada – selleks sobivad nt Matatalab vildikad.

Eestikeelne toodet tutvustav video on valminud koostöös Lasteklubiga Väike Päike.

 

 

 

Kogus
Share

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee