previous
next
45300_713x380_MainProduct 45300

WeDo 2.0 baaskomplektprint

189.59Sis. KM

Product ID

45300

WeDo 2.o on mõeldud algkooli õpilastele. Komplekt sisaldab kontrollerit ehk aju, ühte mootorit, ühte kallutusandurit ning kaugusandurit.

Komplekt arendab käelist tegevust, süstib õpilastesse uudishimu, samal ajal arendab programmeerimise ja insertehnilise mõtlemise võimet.

WeDo 2.0 kasutab uusimat Bluetooth 4.0 tehnoloogiat, mis toetab madalat energiatarvet. Seetõttu palume enne ostu konsulteerida pood@robomiku.ee seadme sobivuses.

 

WeDo 2.0 komplekt sisaldab 280 elementi. Elemendid asuvad vastupidavas plastkarbis ning sisaldab resti, et hoida elemendid korrapäraselt karbis. Kaasas on kleepsud ja juhend, kuidas juppe peaks sorteerima.

Erinevalt varasemast WeDo 1.0 versioonist, on 2.0 juhtmevaba ning saab kasutada tahvelarvutitel. Kui plaanis palju kasutada, siis soovitame omalt poolt juurde soetada ka aku ning akulaadija tänu millele ei pea suuri projekte lahti lammutama, et patareisid vahetada. WeDo 2.0 on väga sobilik, kui laps on veel liiga noor EV3 baaskomplekti jaoks, kuid tehnikahuvi on suur. Kõik varasemalt soetatud LEGO jupid sobivad antud seadmega kokku.

Laadi siit alla: Tarkvara WeDo 2.0 nutiseadmega ühendamiseks

Kogus
Share