previous
next
28931-Ozobot-Bit-1 28931-Ozobot-Bit-1 28930-Ozobot-Bit-2 28677-Ozobot-Bit-4 28676-Ozobot-Bit-3 28679-Ozobot-Bit-6 28678-Ozobot-Bit-5

Ozobot Bit+ stardikomplektprint

Ozo

120.00Sis. KM

Tootekood

ozo015

Ozobot Bit+ on interaktiivne programmeeritav õpperobot, mis arendab teiste STEM oskuste kõrval loovust ja loogilist mõtlemist.

Bit+ kasutab varasemast Bit-robotist parimat ning lisab uut funktsionaalsust ja kasulikkust, sealhulgas parem ühenduvus ja aku kasutusiga, Arduino® ühilduvus ning suurem ja vastupidavam disain.

Ozobot Bit+ on suurepärane STEM-õppevahend, mis pakub lõbusat arenguteed programmeerimise ja robootika juurde. Uue põlvkonna Ozobot Bit+ stardikomplekt on Bit 2.0 roboti nutikam järeltulija.

Selle väikese roboti revolutsiooniline uus funktsioon on kiire ja lihtne programmeerimine OzoBlockly plokipõhise redaktoriga, mida saab kasutada mis tahes veebibrauseris.

Teine võimalus Bit+ (Bit Plus) programmeerimiseks on joonistada paberile markeritega värvikoodiga jooni. Ozobot läbib radasid ja oskab anduritega lugeda värvikoode.

Too programmeerimine ja loovus oma koju või kooli Ozobot Bit+ stardikomplektiga ja õppige koodi koostama kahel viisil: üle veebi läbi Ozobot Blockly ja ekraanivabalt värviliste markeritega joonistades.
▪ Ozobot Blockly pakub lihtsat plokipõhist programmeerimise liidest koos Pythoni redaktoriga ja viite keerukuse taset algajast edasijõudnuni.
▪ Markeritega joonistatud värvikoodidega abil õpetada peamisi arvutiteaduse oskusi, kriitilist mõtlemist ja koodi silumist.

Ozobotil on suur potentsiaal õppetegevuse toetamiseks lasteaias, põhihariduses kui ka kõrgkoolis. See sobib suurepäraselt matemaatika, programmeerimise, robootika ja arvutiteaduse selgitamiseks.

Bit+ spetsifikatsioon:
▪ 3 korda pikem aku kasutusiga kui Ozobot Bit 2.0
▪ Täiustatud LED-id
▪ Tugevdatud polükarbonaadist kest
▪ Optilised andurid joonejärgimiseks ja värvikoodide tuvastamiseks
▪ Arduino™ ühilduv
▪ Ühenduvus: Ozobot Blockly (USB kaudu)
▪ Laetav LiPo aku

Bit+ stardikomplekt sisaldab:
▪ 1 Ozobot Bit+ haridusrobot
▪ 1 toitekaabel
▪ 4 erivärvilist kahepoolset markerit
▪ 1 alustaja tegevusvihik
▪ 1 lukuga kaitsekott

Kogus
Share

Toome maale ja esindame järgmisi brände:

LEGO Education

RoboBloq

iRobot Root

MatataLab

Duckietown

Shape Robotics

 

 

 

Estrotech OÜ | Kassisilma 4, Räni küla, Kambja vald, Tartu maakond 61708, viies uks | +372 51 46 091 | pood@robomiku.ee