previous
next

Coding Expressprint

Sis. KM

Praktiliste lahenduste kogumik, mille abil noored õppijad mängulisel teel oskusi omandavad

Kuna lapsed õpivad selles vanuses peamiselt mängides, saavad õpetajad lõbusate ja köitvate tegevustega õpiprotsessile kaasa aidata. Oluline on õpilaste kujutlusvõime üles äratada ja seda julgustada. Meie ainulaadsed LEGO® Education varajase õppe lahendused on just selleks loodud. Kõikides komplektides sisalduvad LEGO ja LEGO DUPLO® klotsid ning riiklikel juhistel ja standarditel põhinevad sisukad õppematerjalid, mis aitavad lasteaiaõpetajatel oma õpilastele  kõikides põhilistes õpivaldkondades tugeva aluspinna luua: varajane matemaatika ja teadus, varajane keele- ja kirjaoskus, sotsiaalne ja emotsionaalne areng ning loominguline avastamine. Meie uudseimad lahendused varajase programmeerimise valdkonnas on leitavad allpool.

 

LAHENDUSES SISALDUB

BAASKOMPLEKT

234 LEGO® DUPLO® klotsi (sh helide ja valgustusega Push & Go rong, millel on mootor, värviandur, 5 värvikoodiga tegevusklotsi, 2 raudteelülitit, 3,8 meetrit mänguraudteed, millel on ületuskohad, peatused ja 5 liiklusmärki)

TUNNIKAVAD

 • VARAJANE PROGRAMMEERIMINE (jadad, tsüklid ja tingimuslaused)
 • STEAM

TUGI

 • ÕPETAJA JUHENDMATERJAL
 • TEGEVUSED ALUSTAMISEKS
 • JUHENDVIDEOD
 • SISSEJUHATAV JUHEND
 • HINDAMISVAHENDID  & TEHNILINE TUGI

Standarditele vastavad tunnikavad

Oleme oma õpetaja juhendmaterjalide ja varajase õppe tundide väljatöötamisel võtnud aluseks juhised organisatsioonilt National Association for the Education of Young Children (NAEYC) ja raamistikelt 21st Century Early Learning Framework (P21) ning Head Start Early Learning Outcomes Framework.

Lahendustes sisalduvad lihtsad tegevused alustamiseks ja ehitamise inspiratsioonikaardid, mille abil saad oma varajastele õppijatele koostööl põhineva interaktiivse kogemuse luua.

Õpetamismeetodid põhilistes õpivaldkondades  

Allpoolloetletud komplektidega pöörame tähelepanu põhilistele õpivaldkondadele nagu sotsiaalne ja emotsionaalne areng, varajane keele- ja kirjaoskus ning varajased matemaatika- ja teadusalased teadmised:

 • STEAM park
 • Jutuvestja
 • Tööstusmasinad
 • Build Me “Emotsioonid”
 • ja paljud teised

 

Kõikides komplektides sisalduvate tõeliselt lõbusate ja piiramatute võimalustega LEGO® DUPLO® klotsidega käib kaasas ka sisukas õpetamismaterjal.

 

Rohkem informatsiooni leiad LEGOeducation.com/preschoolsupport

LEGO Education Õppimise kontiinum

Uuringud on näidanud, et füüsiline tegevus õppimisele eelnevalt, õppimisel ajal või järel aitab ajul õpitud informatsiooni paremini salvestada. LEGO Education usub, et probleemilahendus-, kriitilise mõtlemise oskuse ja teiste taoliste oskuste õpetamiseks ükskõik mis tasemel õpilastele on praktiline lähenemine tõhusaimaks viisiks. LEGO Education kvaliteetsete STEAM lahenduste abil tegelevad õpilased reaaleluliste ja põhjendatud projektidega olenemata sellest, kas nad on alles ümbritseva maailmaga tutvuvad kõige nooremad või inseneeria põhimõtteid uurivad edasijõudnud õpilased.

Share